Anasayfa

İç Çamaşırı Rengi Kişiliğinizi Yansıtıyor

İç Çamaşırı Rengi Kişiliğinizimi YansıtıyorYapılan Araştırmalara göre iç çamaşırı renkleri kadınların kişiliklerini ve seks hayatına bakış açılarının gizli bir göstergesi. 

devam

İç Çamaşırları Nasıl Yıkanmalıdır?

Kadınlar genellikle bir sürü para verip aldıkları iç çamaşırlarının kısa sürede eskimesinden, gevşeyip yıpranmasından yakınırlar. Genellikle de bu durumu çamaşırın kalitesine bağlarlar. Oysa ne kadar kaliteli malzemeden üretilirse üretilsin doğru yıkanmayan çamaşırlar kısa sürede zarar görür.
 
            İç çamaşırlarını yıkarken mutlaka düşük ısıda su kullanmak gerekir. Yüksek ısı çamaşırların lastiklerine zarar verir. Esneyen lastikler yüzünden iç çamaşırını kullanmak zorlaşır. Çamaşır deforme olduktan sonra da bir daha eski haline getirmek imkansızdır.
 
            Sütyenler yıkanırken de belli kurallara uymak gereklidir. Balenli destekli ve sert kaplı sütyenler çamaşır makinasına alelade bir şekilde atılırlarsa cupları zarar görür. En iyi çözüm bu sütyenleri, sütyen topunun içine koyarak yıkamaktır.  Elde yıkarken de bir süre sabunlu suda bekletmek ve sıkmadan sermek gerekir.
 
            İç çamaşırı temizliğinde aşındırıcı maddelerden de kaçınılmalıdır. Toz deterjanlar, çamaşır suyu ve soda gibi maddeler çamaşırları yıpratır. En iyisi bu çamaşırları elde yıkamak için beyaz sabun kullanmaktır. Çamaşır makinasında yıkanmaları gerektiği durumlarda ise sıvı deterjan kullanmak iyi bir çözüm olabilir.
 
            Yıkanan iç çamaşırları bir havlunun üzerinde serilerek kurutulursa deformasyonun da önüne geçilmiş olur. Mandal kullanarak bir yere asmak çamaşırın yapısını bozar. Kuruyan iç çamaşırları düşük ısıda ütülenir. Bazı narin çamaşırlara sadece ütü buharı tutmak bile yeterli olacaktır. Isı iç çamaşırlarının en büyük düşmanıdır. Hem gevşemelerine, hem de renklerinin bozulmasına yol açabilir.
 
            İç çamaşırları kaldırılırken de dikkat edilmesi gereken bir iki nokta vardır. İç çamaşırı konulan dolabın temiz ve kuru olması gerekir. Nemli yerlerde iç çamaşırları havlu serilen çekmecelerde saklanabilirler. Bu çekmecelerin kapağını yarın kapalı tutmak gerekir. Nem hem iç çamaşırını bozar hem de nem sonucu üreyen bakteriler sağlığa zarar verebilir. Gerekli durumlarda nem önleyici kumlardan da yararlanılabilir.
 
            İç çamaşırı temizliği için dikkat edilmesi gereken hususlar aslında gecelikler ve çoraplar için de geçerlidir. İç çamaşır satın alındığında etikette yazan yıkama ve kurutma kurallarına bağlı kalmak, üretici firmanın tavsiyelerine kulak vermek iç çamaşırlarının daha uzun süre deforme olmadan kullanılmasını sağlayacaktır.
 

devam
 

Kadınların İç Giyim Tercihleri

Kadınların İç Giyim Tercihleri
Hangi kadın g-string hangi kadın pamuklu tercih etmeli? İç çamaşırının kültürden kültüre değiştiğini biliyormusunuz? Kadınların gizli silahı iç giyim modasında son trendler neler?

devam

Yazın İç Giyim Şifreleri

Bu Yazın İç Giyim Stil Şifreleri
Gardorabımızı elden geçirdiğimiz her sezon kafamızda mutlaka yeni bir iç çamaşır listesi oluşur. İsterseniz gelin bu sezonun stil şifrelerini çözelim ve doğru çamaşırları beraber seçelim. İç 

devam

s

SÜTYEN MODELLERİ

Kadınların vazgeçilmez iç çamaşırı olan sütyenler en güzel modeller ile koleksiyonumuzda yer almaktadır. Hemen her kıyafetle kullanılan bir ürün olan sütyen modellerinde kalite ve çeşitlilik ön planda tutulmuştur. Kullanım alanlarına göre çok farklılık gösteren sütyen modelleri arasında her kadın zevkine ve  göğüs yapısına uyacak bir sütyen bulabilir.

 devam

GECELİK VE GECELİK MODELLERİ

Gece giyiminin en önemli kıyafetlerinden olan gecelikler çok farklı renk ve modellerde üretilmekte ve kadınların beğenisine sunulmaktadır.

devam

Korse

Korse Kadınların bazen vücutlarını şekillendirmek bazen daha ince görünmek için kullandıkları esnek ve 

devam

ÇORAP MODELLERİ

ünlük yaşamda en çok kullanılan ürünlerden biri olan çoraplar değişik renk ve model seçenekleri ile 

devam

ERKEK İÇ GİYİM

Erkek çamaşırları özellikle son yıllarda daha da çeşitlenerek farklı zevklere uygun tarzda üretilmeye

devam

JARTİYER

Kadınların kullandığı özel aksesuar ve iç çamaşırlarından biri olan jartiyer takımları gece şıklığına önem veren kadınlar tarafından en çok tercih edilen ürünlerden biridir.

devam

/* */


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.